San Remo

Willa San Remo to stylowy hotel w sercu Kudowy oddany do użytku w marcu 2016 roku. Otwarcie poprzedzone zostało trwającym kilka lat gruntownym remontem i przebudową, w trakcie których budynek został ocieplony i odnowiony z dbałością o każdy szczegół.
Dziś naszym najważniejszym celem jest zagwarantowanie Gościom udanego pobytu.
Czyste, jasne wnętrza, dyskretna obsługa, pyszne jedzenie i świetna lokalizacja to nasze największe atuty.
Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 18 jasnych pokoi i apartamentów – każdy z łazienką, zasłonami umożliwiającymi pełne zaciemnienie pokoju, płaskim telewizorem, czajnikiem elektrycznym i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Część pokojów posiada własne balkony. W pokojach umieściliśmy oryginalne dzieła sztuki i ogromne, wygodne łóżka.
Ulica Słoneczna, przy której znajduje się nasza willa jest bardzo spokojna, z jednostronnym ruchem. Jednocześnie leży w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i centrum miasta. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia i odpoczynku, chcących mieć równocześnie bezpośredni dostęp do wszelkich atrakcji Kudowy.
Willa San Remo jest doskonałym miejscem wypoczynku dla grup zorganizowanych. Gwarantujemy Państwa firmie doskonałą obsługę każdego wydarzenia – od bankietu po kilkudniową imprezę integracyjną. Od początku naszej działalności organizujemy również pobyty świąteczne oferujące pyszne, domowe jedzenie oraz migaczą atmosferę świąt.
Zapraszamy do Willi San Remo w Kudowie-Zdroju!