Adam&Spa

Zapraszamy Państwa w niezwykłe miejsce, w Sudety, których piękne i malownicze wzgórza Gór Stołowych są największą atrakcją turystyczną. Zapierający dech w piersiach krajobraz na skraju Narodowego Parku Gór Stołowych skrywa w sobie istną perełkę – trzygwiazdkowy hotel Adam&Spa. To luksusowy i kameralny obiekt usytuowany w jednym z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich i dolnośląskich uzdrowisk. Położony w zacisznej części uzdrowiskowej miasta – 300 m od Parku Zdrojowego, w sąsiedztwie lasu świerkowego z pięknym widokiem na Górę Parkową i jej okolice, rozpościerającym się z górnego tarasu hotelu.

Hotel jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Rozległe lasy, zielone doliny, tajemnicze ścieżki Szczelińca Wielkiego i Błędnych Skał doskonale wpisują się zróżnicowane trasy pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych i sportów biegowych, którym panoramy dostarczają wielu wrażeń. To również doskonałe miejsce na rodzinne wczasy niezależnie od pory roku.

Hotel*** Adam&Spa to miejsce, gdzie w samym sercu Kudowy Zdrój pięknieje ciało, odmładza się dusza i oczyszcza umysł. Zapraszamy na rodzinny wypoczynek, pobyty lecznicze, pakiety Spa a także konferencje, eventy, imprezy integracyjne, bankiety, wesela i spotkania rodzinne.

Dbałość o naszych Gości przejawia się w najwyższej jakości menu. Państwa podniebienia rozpieszczamy rodzimymi smakami. Jesteśmy pewni, że serwowane przez nas dania umilą Państwu pobyt w górach.

Hotel*** Adam&Spa to pewność, prestiż i elegancja, w którym dajemy Państwu wyciszenie, chwilę relaksu i klasycznego chill-out’u.