Miejscem odpowiednim do organizacji pobytów grupowych, w szczególności konferencji, eventów i integracji jest Hotel Kudowa **** zlokalizowany przy ul. Pogodnej, w pobliżu parku zdrojowego, w spokojnej okolicy jednocześnie blisko najważniejszych atrakcji Kudowy-Zdroju.
Hotel Kudowa to obiekt kameralny, jednocześnie pozwalający na organizację spotkań do 200 osób.

sala uwertura w hotelu

Klimatyzowane 3 sale konferencyjno-bankietowe tworzą idealne środowisko kreatywnej pracy z możliwością dowolnej aranżacji każdej sali, które są kompleksowo wyposażone w odpowiedni sprzęt konferencyjny.

Kudowa-Zdrój to nie tylko urokliwa miejscowość uzdrowiskowa, to również turystyczny kurort w którym branża eventowa znajdzie coś dla siebie, grupy zorganizowane mogą skorzystać z parku linowego na skraju parku zdrojowego, Góra Parkowa obfituje w tereny wręcz idealne na tematyczne pikniki firmowe z grami terenowymi z paintballem włącznie.

chata grillowa przy hotelu kudowa

Wracając do hotelu, organizator wyjazdu integracyjnego może skorzystać z dużej chaty grillowej oraz przestrzeni wokół niej na organizację ogniska i zabaw typu team building. W hotelowym SPA czeka wiele gabinetów, w których personel hotelu może obsłużyć liczne grupy z myślą o masażach i zabiegach.

visitkudowa – widok na Góry Stołowe

Kudowa-Zdrój jest doskonale położona, z jednej strony tuz obok Parku Narodowego Gór Stołowych ze słynnymi labiryntami skalnymi Szczelińca Wielkiego i Błędnych Skał, jednocześnie zaraz obok granicy, za którą jest mnóstwo atrakcji turystycznych po czeskiej stronie z zamkami i pałacami włącznie. Żądni przygód uczestnicy eventu mogą wspinać się w skalnym terenie pod okiem doświadczonych instruktorów na zboczach Gór Stołowych. Kudowa-Zdrój jest najlepszą bazą wypadową do jednej z najpiękniejszych stolic Europy – czeskiej Pragi dostępnej w zasięgu 2 godzin jazdy z naszego urokliwego uzdrowiska.

Poprzedni artykuł
„Jagusia” przyjazne leczenie i wypoczynek dla dzieci
Następny artykuł
Joga w Kudowie